Chcesz być na bieżąco? Pomoże O!strzegator

Chcesz być na bieżąco? Pomoże O!strzegatorAutostrada Eksploatacja rozpoczęła współpracę z kolejną aplikacją informującą kierowców o sytuacji na trasie. Pierwsze komunikaty o sytuacji na koncesyjnym odcinku A2 pojawiły się w O!strzegatorze już na początku grudnia. O!strzegator to darmowa aplikacja dla systemów Android i iOS, służąca do przesyłania ważnych informacji na smartfony. Korzystają z niej urzędy miast i gmin, centra zarządzania kryzysowego,  służby meteorologiczne, zarządcy dróg oraz dostawcy wody i prądu. Dzięki geolokalizacji nadawca ma możliwość dokładnego zdefiniowania obszaru, na który zostanie przekazany komunikat. Pozwala to na selektywne informowanie osób znajdujących się bezpośrednio w miejscu zdarzenia. 

Obecnie kierowcy, którzy chcą uzyskać bieżące informacje o utrudnieniach na autostradzie A2 Świecko- Konin mają do dyspozycji oprócz O!strzegatora jeszcze dwie darmowe aplikacje Yanosika i powiązanego z google maps Waze.

QR Code O

Chcesz być na bieżąco? Pomoże O!strzegator

Uniwersalny link do pobrania aplikacji dla Androida i IOS

 

 

 

Wejdź na WAZE!

 

Wejdź na WAZE!Waze jest darmową, społecznościową nawigacją samochodową, przy pomocy której kierowcy wymieniają się w czasie rzeczywistym informacjami o ruchu drogowym (www.waze.com). Mapy udostępnione w aplikacji (dostępnej na systemy Android oraz iOS) zostały stworzone od podstaw przez społeczność edytorów-wolontariuszy, dzięki czemu mapy są dokładne i aktualne. „Każdy kierowca może zgłosić swoje uwagi do mapy - po pozytywnej weryfikacji przez edytorów poprawki są widoczne zazwyczaj w ciągu 1-2 dni.

QR Code WAZE

Wejdź na WAZE!

 

Yanosik navi antyradar

Cover artYanosik. Legalny antyradar i nawigacja online na komórkę w jednym. STOP MANDATOM Informuj i bądź informowany. W pełni bezpłatnie: ZERO opłat za pobranie – ZERO opłat za korzystanie! Jedyna nawigacja, która wytycza i optymalizuje na bieżąco trasę w oparciu o aktualną sytuację na drogach oraz informuje o zagrożeniach na Twojej trasie - zbliżając się do utrudnienia otrzymasz powiadomienie. Jeśli sytuacja zmieni się podczas jazdy, Yanosik zoptymalizuje online Twoją trasę.

 

QR Code Yanosik

Yanosik navi antyradar

Smartfon Android - pobierz ze sklepu Google Play

iPhone IOS - pobierz ze sklepu iStore

Windows Phone - pobierz ze sklepu Windows