Spółka  Autostrada Eksploatacja SA ( www.AESA.pl)  zajmująca się  obsługą autostrady w zakresie jej utrzymania, eksploatacji  i poboru opłat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

PRACOWNIK  ZABEZPIECZENIA  AUTOSTRADY

Miejsce pracy: Obwód Utrzymania Autostrad Boały Mur w Myszęcinie k. Świebodzina

  województwo  lubuskie

Zakres obowiązków: stałe patrolowanie autostrady A2 na odcinku Nowy Tomyśl - , bieżące raportowanie o zdarzeniach i wypadkach na autostradzie, o stanie oznakowania autostrady, o stanie nawierzchni autostrady oraz jej zabezpieczeniu. Praca trzyzmianowa.

Wymagania:

  • wykształcenie  średnie lub zawodowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • samodzielność w  wykonywaniu zadań

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywność

  • umiejętność szybkiej i adekwatnej reakcji na zdarzenia kryzysowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę w dużej i stabilnej firmie, przyjaznej dla pracowników,

  • dobre warunki wynagrodzenia,

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji  i doświadczeń zawodowych,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych („wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, świąteczne paczki dla dzieci, zapomogi),

  • pracowniczy program emerytalny,

  • prywatną opiekę lekarską,

  • przyjazne środowisko pracy.