Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), spółka powołana do eksploatacji i poboru opłat na autostradzie A2 poszukuje kandydatów do pracy  na stanowisku:

Pracowik utrzymania autostrady

Miejsce pracy:  Obwód Utrzymania Autostrady  Poznań Kotowo – ul. Głogowska 431

Zakres obowiązków: bieżące utrzymanie autostrady z użyciem pojazdów i sprzętu technicznego, wykonywanie prac fizycznych związanych z zabezpieczeniem autostrady zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

konieczne

  • prawo jazdy kategorii B i C,

  • miejsce zamieszkania maksymalnie 20 km od Obwodu Utrzymania Autostrady Kotowo,

mile widziane

  • wykształcenie zawodowe budowlane, mechaniczne lub pokrewne,

  • prawo jazdy kategorii „E”,

  • umiejętność obsługi sprzętu do utrzymania dróg,

  • posiadanie uprawnień do pracy z użyciem: narzędzi udarowych ręcznych, sprężarek przewoźnych, przecinarek do nawierzchni dróg, wiertnic oraz zagęszczarek wibracyjnych, obsługi HDS.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w stabilnej dużej firmie,

  • dobre warunki wynagrodzenia,

  • praca na sprzęcie i maszynach najlepszych światowych producentów,

  • bogaty program szkoleń,

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji  i doświadczeń zawodowych,

  • prywatną opiekę lekarską,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych („wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, świąteczne paczki dla dzieci, zapomogi),

  • pracowniczy program emerytalny,

  • przyjazne środowisko pracy.

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.