Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), spółka powołana do eksploatacji i poboru opłat na autostradzie A2 poszukuje kandydatów do pracy  na stanowisku:

Kasjer

Miejsce pracy: Plac Poboru Opłat Tarnawa (województwo lubuskie)

Zakres obowiązków:

  • pobór opłaty za przejazd Autostradą A2 w wysokości określonej w obowiązującym cenniku,

  • klasyfikowanie kategorii pojazdów zgodnie z przepisami obowiązującymi na Autostradzie A2,

  • rozliczanie zrealizowanego utargu.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, ewentualnie zawodowe,

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów,

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

  • gotowość do pracy zmianowej, w tym nocnej.

Podstawa zatrudnienia: umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu lub praca w weekendy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w  dużej stabilnej firmie, przyjaznej dla pracowników,

  • dobre warunki wynagrodzenia,

  • prywatną opiekę lekarską,

  • bogate świadczenia socjalne - dofinansowanie wypoczynku (gruszka), dofinansowanie kosztu kolonii i obozów dla dzieci, paczki dla dzieci, bony świąteczne, zapomogi, dofinansowanie kart MultiSport),

  • pracowniczy program emerytalny,

  • przyjazne środowisko pracy.