Spółka Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), zajmująca się obsługą Autostrady A2 w zakresie jej utrzymania, eksploatacji i poboru opłat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

KASJERA

Miejsce pracy: Plac Poboru Opłat w Gołuskach lub Stacja Poboru Opłat w Buku

Zakres obowiązków:

  • pobór opłaty za przejazd Autostradą A2 w wysokości określonej w obowiązującym cenniku,
  • klasyfikowanie kategorii pojazdów zgodnie z przepisami obowiązującymi na Autostradzie A2,
  • rozliczanie zrealizowanego utargu.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, ewentualnie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów,
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do pracy zmianowej, w tym nocnej.

Podstawa zatrudnienia: umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dużej i stabilnej firmie,
  • dobre warunki wynagrodzenia,
  • prywatną opiekę lekarską,
  • bogate świadczenia socjalne - dofinansowanie wypoczynku (gruszka), dofinansowanie kosztu kolonii i obozów dla dzieci, paczki dla dzieci, bony świąteczne, zapomogi, dofinansowanie kart MultiSport),
  • pracowniczy program emerytalny,
  • przyjazne środowisko pracy.

Zatrudnimy także osoby zainteresowane pracą sezonową w okresie wzmożonego ruchu drogowego w miesiącach letnich lub weekendy.

W podaniu (cv) prosimy wpisać  zgodę na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji o treści:

1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Autostrada Eksploatacja SA   w Poznaniu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

2. „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych  rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”( tę klauzulę należy wpisać do cv jeżeli kandydat chce brać udział w  przyszłych rekrutacjach, których termin nie jest znany).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami