Spółka Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), zajmująca się obsługą Autostrady A2 w zakresie jej utrzymania, eksploatacji i poboru opłat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

KASJERA

Miejsce pracy: Plac Poboru Opłat Gołuski  (Dopiewo - województwo wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

  • pobór opłaty za przejazd Autostradą A2 w wysokości określonej w obowiązującym          cenniku,

  • klasyfikowanie kategorii pojazdów zgodnie z przepisami obowiązującymi na Autostradzie A2

  • rozliczanie zrealizowanego utargu.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, ewentualnie zawodowe,

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

  • gotowość do pracy zmianowej, w tym nocnej.

Podstawa zatrudnienia: umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobre warunki wynagrodzenia (3.600 zł brutto łącznie z dodatkiem frekwencyjnym – po okresie próbnym + dodatki za pracę w nocy, niedzielę i święta, premie uznaniowe),

  • prywatną opiekę lekarską (pakiet rozszerzony),

  • bogate świadczenia socjalne - dofinansowanie wypoczynku (gruszka), dofinansowanie kosztu kolonii i obozów dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci, bony świąteczne, zapomogi, dofinansowanie kart MultiSport),

  • pracowniczy program emerytalny,

  • przyjazne środowisko pracy.

W podaniu  (cv) prosimy wpisać  zgodę na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji o treści:

1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Autostrada Eksploatacja SA

     w Poznaniu  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

2. „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych

     rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”( tę klauzulę należy wpisać do cv jeżeli kandydat chce brać udział w

     przyszłych rekrutacjach, których termin nie jest znany).

kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami